Chcete silného parťáka pro pomoc rodinám v rozvodovém konfliktu? Získejte jej právě teď!

Rozcházející se rozhádaní rodiče a dítě uvězněné mezi nimi. Pro řadu odborníků jsou velikou profesní výzvou. Není snadné jim pomoci. Individuální řešení s konfliktními rodiči totiž často nezabírají. Hledáte cestu, jak to změnit? Najdete ji 21.–23. 3. 2019 na našem kurzu o metodě, která dává sílu a účinnost práci s rodinami v rozvodovém konfliktu.

Pokud pracujete s válčícími rodiči v konfliktním rozchodu a chcete vědět, jak to dělat efektivněji, metodický kurz „Dítě v centru zájmu“ (DVCZ) je řešením právě pro vás. Otevřeli jsme teď nový běh, kam se můžete přihlásit.

 

Kurz vás naučí unikátní metodu, jak lépe pomáhat celým rodinám chyceným v síti konfliktního rozchodu. Získáte účinný nástroj pro srozumitelnou komunikaci s rodiči k lepšímu zvládání konfliktů tak, aby se jejich děti cítily bezpečně a mohly se rozvíjet v prostředí bez hádek.

Pro koho kurz je?

  • zejména pro psychology, terapeuty, sociální pracovníky a pracovníky OSPOD
  • inspirací ale může být také pro mediátory, advokáty, pedagogické nebo justiční pracovníky

Kdy a kde:

21.–23. 3. 2019 v Brně

Mračíte se? Trefili jsme se vám zrovna do naplánované akce? Netrapte se, tady máte řešení. Nechte nám na sebe svůj e-mail  – zde. Ozveme se vám hned, jak vypíšeme další termín. A uvidíme se třeba příště.

3 věci (+ bonus), které na kurzu získáte a odnesete si s sebou:

  1. Skvělou teorii. Detailně poznáte efektivní metodu DVCZ pro práci s rodinami chycenými v síti rozvodového konfliktu, která nemá na českém poli konkurenci. Přesně pochopíte její východiska a možnosti, příležitosti i limity.
  2. Ještě lepší praxi. Naučíte se, jak používat metodu při své každodenní práci. V rámci kurzu si vyzkoušíte a zažijete pod kůži řadu modelových situací tak, abyste se na praxi připravili co nejlépe.
  3. Zkušenosti k nezaplacení: Naši lektoři se s vámi otevřeně podělí o zkušenosti z 5leté praxe s metodou DVCZ, kdy jim rukama prošlo už 62 rodičů. Díky menší skupině účastníků se vám budou věnovat co nejvíce individuálně tak, aby přínos byl pro vás co největší.

A ten bonus? Nadšení a motivace. Ano, jsme skutečně nadšení a motivovaní. A umíme to skvěle předávat dál. Ti, kteří prošli naším kurzem, se shodují, že jim vlil novou energii do žil a v odborné praxi jim velmi pomohl.

Kdo se s vámi podělí o své know-how?

Zkušený lektorský tým Spondey, který s metodou pracuje už od roku 2014. Učili jsme se přímo od autorek metody – holandských terapeutek Justine van Lawick a Margreet Visser. A od té doby jsme s nimi kontaktu a sdílíme navzájem zkušenosti.

Kolik za kurz dáte?

Přesně 5 500 Kč za 3 intenzivní dny nabité teorií i praxí.

A protože fandíme týmovému vzdělávání, máme k tomu i jedno překvapení. Přihlaste se s kolegy – a to alespoň jako tříčlenný tým z jedné organizace – a dáme Vám jako bonus společnou slevu 1 500 Kč (cena tak bude pro jednoho jen 5 000 Kč).

Váháte, jestli to bude stát za to?

Ještě nikdo z našeho kurzu neodešel zklamaný. A máme z toho velikou radost. Předchozí běh se naplnil velmi rychle. O tom, jaký byl, si můžete přečíst krátkou zprávu tady.

 

Už nebuďte s válčícími rodiči sami. Získejte silného parťáka pro vaši práci s konfliktními rodiči.

Přihláška na kurz 21.–23. 3. 2019

Krátce po odeslání se vám ozveme ohledně bližších podrobností ke kurzu.

Potřebujete ještě nějaké informace? Napište, nebo zavolejte.

vzdelavani@spondea.cz

725 427 241